Realitní kancelář Pragus - VÍTĚZSTVÍ KVALITY NAD KVANTITOU

Realitní kancelář PRAGUS úspěšně poskytuje realitní servis na českém trhu od roku 1992. O kvalitě služeb nejlépe mluví stovky našich spokojených klientů. V konkurenčním tržním prostředí se firma prosazuje zejména osobním přístupem ke každé zakázce. Našim cílem je spokojený zákazník, který doporučí naše služby svým příbuzným, přátelům či známým.

Činnost realitní kanceláře Pragus

  • Prodej, koupě, pronájem všech typů nemovitostí
  • Kompletní realitní servis
  • Poradenská činnost
  • Pomoc při vyřizování HÚ
  • Tržní odhady nemovitostí, odhady pro účely dědického řízení.

Problematika obchodu s nemovitostmi je natolik složitá, že využití našich zkušeností může výrazně zvýšit efektivitu jednotlivých obchodních případů. Našim klientům poskytujeme kompletní realitní servis při prodeji, koupi a nájmu všech typů nemovitostí a vyhledávání vhodné nemovitosti dle požadavků klienta. Samozřejmostí je poskytování kompletního realitního právního servisu. Našim klientům dále nabízíme poradenskou činnost v oblasti realit.

Neumíme nemožné, ale proč to s námi nezkusit? Vaše starosti s prodejem či pronájmem Vašich nemovitostí přenechejte nám a přesvědčete se o tom, že u nás je na prvním místě kvalita. Nežádejte po nás dlouhé seznamy zakázek, k tomu slouží inzertní noviny a časopisy.

Aktuální nabídku nemovitostí si můžete prohlédnout na našich stránkách, jakékoliv bližší informace Vám rádi podáme buď e-mailem, telefonicky, nebo osobně.

Nevybrali jste si žádnou z našich zakázek? Zadejte u nás poptávku ! Bude-li realizovatelná, obratem se s Vámi spojíme.

Jsme tu pro VÁS.
Michael Schlupek - ředitel RK PRAGUS

Aktuální nabídka !!!